Де в Україні можна оформити кредит з поганою кредитною історією
Вибране

Де в Україні можна оформити кредит з поганою кредитною історією

Багато позичальників отримують відмову у видачі банківського кредиту через погану кредитну історію або відсутність офіційного працевлаштування. Що робити в таких ситуаціях, в яку організацію краще подавати заявку?

Перевірка кредитної історії позичальника

Кредитні історії клієнтів перевіряють багато сучасних фінансових організацій. Але, якщо банки роблять це для кожного клієнта, оскільки вважають цю інформацію дуже важливою, то МФО відправляють запити в БКІ вибірково, в разі крайньої необхідності. Наприклад, вони можуть запросити кредитну історію клієнта при його бажанні переглянути умови кредиту (реструктуризувати або пролонгувати борг).

Чи можна отримати банківський кредит з проблемною кредитною історією?

Таким клієнтам банки практично завжди відмовляють у наданні грошової позики. В першу чергу, це стосується відомих банків, які не бажають видавати кредити навіть постійним клієнтам при погіршенні їх кредитного статусу. Якщо ж кредитори і погоджуються видати кошти, то на невигідних умовах і зовсім незначні суми.

Де ще можна спробувати отримати кредит?

В Україні послуги кредитування надають як банки, так і інші фінансові організації: мікрофінансові компанії, ломбарди, кредитні спільноти. Багато з них видають кредити клієнтам, які мають поганий кредитний статус.

Українські позичальники активно використовують послуги МФО. Багато з них звертаються в компанію Finx кредит. Ця мікрокредитна організація надає мікропозики навіть тим клієнтам, які мають проблемні кредитні історії. З умовами кредитування Ви можете ознайомитись на сайті з оглядом МФО FinX.

Які вимоги до позичальників пред’являють МФО?

Українські МФО лояльно ставляться до клієнтів і надають їм можливість оформляти мікрокредити на максимально вигідних умовах.

Для отримання мікропозик необхідно дотримання наступних умов:

  • наявність у позичальника громадянства України;
  • вік 18 – 65 років;
  • наявність банківської карти, паспорта, ІПН.

Щоб отримати мікрокредит в МФО, позичальникові не потрібні поручителі, доходи, заставне майно або перший внесок. Його кредитна історія теж не грає визначальної ролі.

Як вибрати компанію-кредитора?

Підбираючи відповідну кредитну компанію, звертайте увагу на наступні нюанси:

  • зручність подачі заявки;
  • ліміти за термінами погашення позик і їх сумами для новачків;
  • способи погашення заборгованості, що утворилися;
  • вимоги до позичальників;
  • документи, які необхідно пред’явити.

Найкраще віддавати перевагу тим фінансовим компаніям, які видають мікрокредити позичальникам не онлайн, відразу після схвалення поданої заявки, а в своїх офісах, після підписання договору з клієнтом. Також важливо ознайомитись з відгуками про компанію. На сайті Comers зібрані актуальні огляди та відгуки про МФО України.

Терміни кредитування

Різні кредитори встановлюють різні терміни кредитування. Банки зазвичай видають кредити на великі суми. Термін кредитування для їх клієнтів становить кілька років. У компанії Finx та інших українських МФО позичальники мають можливість оформляти позики на більш короткі періоди.

Що зробити для поліпшення кредитної історії?

Поліпшити кредитний рейтинг позичальник може природним шляхом, отримуючи нові кредити і своєчасно, без прострочень, повертаючи гроші кредитору.

Було корисно?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити його!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цей пост.